Головна Про нас Галерея Замовлення квитків Контакти
MOZART le concert - 21 декабря 2020
Днепр, Академічний театр опери та балету, 19:00
В продаже 214 бил. ценой от 450 до 1950 грн.   Заказ билетов
 
УВАГА!
Концерти ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та № 641 від 22.07.20. Наповненість залу – 50%, 2 місця зайняті, 2 місця вільні.
КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА!
  
КОНЦЕРТ ШАЛЕНОГО ДРАЙВУ! 100 артистів на сцені. 20 грудня на сцені Оперного театру – блискавична та приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – Rock MOZART Le Concert.
Ви побачите захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого за правом можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він – справжня рок-зірка своєї епохи та сьогодення. Бунтар, чия доля буяла злетами і падіннями.
Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, рОковість його ворога, незвичайне звучання великого симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!
Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.
Rock MOZART Le Concert – це те, що повинен побачити й почути кожен!
Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені і, скуштувавши цей неймовірний музичний коктейль, кожен неодмінно захоче ще!
MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.
Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 20 грудня у Оперному театрі на Rock MOZART Le Concert!
Купуйте найкращі квитки вчасно та отримуйте яскраві емоції та гарний настрій надовго.
БЕЗПЕЧНИЙ ЖИВИЙ КОНЦЕРТ!
https://youtu.be/E12DFANy5pk
https://youtu.be/yCEPk9EDwfM
https://youtu.be/I8dRHzA0uA4
https://youtu.be/NdzdKoy__PE
  Copyright 2009, DNK.com. All right reserved. Договір оферти