Главная О нас Галерея Заказ билетов Новости Контакты
"Три сестры" - 8 ноября 2017
Днепропетровск, Театр ім. Горького, 19:00
В продаже 136 бил. ценой от 180 до 420 грн.   Заказ билетов
Танцдрама «Три сестри» від театру «Мізантроп»
 
«Три сестри» - одна з найпопулярніших і, в той же час, одна з найбільш незвичних п’єс А. П. Чехова, надихнула творчу групу театру «МІЗАНТРОП», що складається  з режисера Іллі Мощицького та композитора Дмитра Саратського  створити свою, музично-хореографічну версію цього твору. 

П'єса, що майже не має сюжету, в звичному розумінні, якнайкраще підійшла для подібного проекту, в якому на перше місце виходить емоційне і чуттєве світосприйняття.

Неоднорідність виконавського складу, що об’єднує танцюристів та акторів, дозволить під іншим кутом подивитися на чехівськи роздуми про сенс буття та пошуки щастя. Музика вистави, створювалась композитором спеціально для проекту у живому процесі пошуку та реалізації нових творчих ідей. 

Танцдрама «Три сестри» вже була показана у багатьох містах України серед яких (Київ, Харків, Одеса, Львів, Чернівці, Рівне, Херсон, Миколаїв, Полтава, Дніпро, Суми та багато інших). Вистава стала свого роду візитівкою театру «МІЗАНТРОП» уособлюючи  його головний принцип – поєднання різних жанрів і видів мистецтва в одному творі.   

Режисер Ілля Мощицький про виставу:

«Три сестри - п'єса, головною дійовою особою якої є час та нескінченні питання з приводу сенсу людського буття. На початку 20-го століття це було шоком для глядачів, шоком це залишається і понині. Більш ніж через 100 років п'єса все набуває і набуває актуальності. Масштаби протистояння світу духовного і матеріального, міщанства та інтелігентності, користі та совісті поглиблюються, створюючи та збільшуючи прірву між людьми. Ми так само намагаємося стати щасливими і так само прислуховуючись до себе, завмираємо перед страхом майбутнього.  Чехов сформулював свої основні питання до людини, а ми, в свою чергу, намагаємось на них відповісти своєю виставою, розмірковуючи і провокуючи нові пошуки і нові теми.»

режисер – Ілля Мощицький (Санкт-Петербург)
балетмейстер – Микола Бойченко (Київ)
композитор – Дмитро Саратський (Київ)
тривалість вистави – 2 год (з антрактом)
Квитки: www.dnk-bilet.com
  Copyright 2009, DNK.com. All right reserved.